АНАЛІТИКА

В Україні названо прогноз закупівельних цін на свиней на наступний тиждень

08.05.2020 09:34

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 11-17 травня 2020 року: 40-41 грн на свиней живою вагою. Про це повідомляє прес-служба асоціації, пише agronews.ua.

Зниження закупівельних цін на 1-2 гривні у порівняння з поточним тижнем викликане зменшенням попиту на свинину через карантинні обмеження в Україні і зменшенням купівельної спроможності населення.

Курятина вполовину дешевша за свинину, споживачі і переробка віддають перевагу цьому виду м’яса.

Закупівельні ціни в Україні 40-41 грн/кг залишаються високомаржинальними для вирощування свиней при собівартості 25-30 грн/кг живої маси в повному циклі та 37 грн/кг для господарств, які займаються лише відгодівлею покупних поросят.

“Попри світову тенденцію, закупівельні ціни на свиней в Україні є одними із найвищих, це може спровокувати збільшення імпорту свинини і ще більше просідання закупівельних цін в Україні”, – вважають аналітики Асоціації «М’ясної галузі».

Поточного ж тижня комерційні ціни продажу свинини в забійній вазі за офіційними даними Євростат були: 50,46 грн – ЄС, 22,04 грн – Бразилія, 21,46 грн – США, 29,00 грн – Канада.

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: