ВАЖЛИВО

ОТГ мають право підтверджувати фермерам наявність земділянок, які обробляються

23.11.2020 13:02
поле-трактор-1024x675-816x538

Державна податкова служба підкреслює, що саме обласні державні адміністрації здатні донести до дрібних агровиробників, що дуже важливо підтверджувати наявність земділянок, що обробляються. Повідомлено під час засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі під головуванням заступника Міністра МЕРТ Тараса Висоцького. Про це пише agronews.ua.

Нарада відбулася за участю керівництва Мінекономіки, Мінфіну, ДПС та Головних управлінь ДПС України в областях, ТПП України та регіональних торгово-промислових палат, представників обласних державних адміністрацій, профільних аграрних асоціацій та громадських об’єднань.

Під час наради, представниками ДПС України наголошено, що підтверджувати наявність земділянок, що обробляються, фермерським та іншим невеликим агровиробникам у поточних умовах можуть об’єднані територіальні громади.

У той же час, розгляд питань реєстрації/нереєстрації подактових накладних – це підзвітність ДПС і тільки ДПС, підкреслюють у Державній податковій службі.

“А от щоб отримати консультацію, що ви реальний сектор – це найбільш ефективна комунікація в ОДА”, – повідомлено на нараді.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: