НОВИНИ

В Україні може з’явитися завод з переробки солодкого перцю

14.02.2019 17:55

Компанія “Натур світ” планує збудувати завод, де перероблятиме на барвник червоний солодкий перець. Про це розповів представник компанії Ігор Андрієнко, пише agro.guide.

За його словами, завод стане першим таким в Україні.

Для переробки використовуватимуть китайський гібрид солодкого перцю. Врожай скуповуватимуть у фермерів.

“Даний вид паприки на технічні цілі раніше ніхто не вирощував в нашій країні. І зараз є унікальна можливість створити новий попит і абсолютно новий ринок в овочевому сегменті.

Це дасть сільгоспвиробнику культуру, просту в вирощуванні, зі стабільно зростаючим обсягом попиту на неї, з ціною закупівлі, прив’язаною до стабільної валюти і, що також важливо, без вимог «супермаркету» до виду готової продукції”, – розповів Андрієнко.

У 2018 року компанія провела тестове вирощування перцю в 5 областях України – Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській.

Китайський гібрид потребує мінімільної досушки.Перець висихає прямо на стеблі, розповідає Андрієнко. Тому на дорогу сушильну лінію витрачатись не доведеться.

Стручок такого перцю – тонкостінний. Відсоток сухих речовин в ньому доходить до 20%. Він солодкий і його можна вирощувати поряд з іншими сортами солодкого перцю без побоювання того, що у них при перезапиленні з’явиться «гіркота», додає представник компанії.

Розрахункова рентабельність вирощування такого перцю для фермера становить близько 75%.

“При цьому потрібно розуміти, що для нас представляє інтерес весь врожай: великі стручки і маленькі, більш насиченого кольору і ті, що не встигли його набрати, цілі і зі слідами ушкодження комахами”, – підсумували в “Натур світ”.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: