ВАЖЛИВО

В Україні є всі умови для успішного розвитку свинарства, – Бабенко

17.08.2020 19:10
117856341_2825737634322491_2816302528993384137_n

Для інтенсивного і прибуткового ведення свинарства в Україні доступна необхідна кормова база: зернові  й олійні культури, а також дешеві відходи харчової промисловості, – розповів виконавчий директор Асоціації «М’ясної Галузі» Микола Бабенко під час конференції Meat Forum, пише agronews.ua.

Питання безпеки є ключовими для м’ясопереробних підприємств. Наразі відбувається скорочення свинарства як сировинної бази для їхньої діяльності. «Усі ми відчули, що свиней на ринку стало менше, така тенденція скорочення поголів’я триває вже декілька років», – наголосив Бабенко.

За даними Державної служби статистики, на 1 січня 2020 року в Україні налічувалося 5,73 млн голів свиней, з них 3,3 млн знаходяться в промисловому секторі, тобто є забезпеченням сировини для м’ясопереробних підприємств. Варто порівняти це поголів’я із таким у Бельгії, територія якої менша за будь-яку область України, проте там поголів’я свиней на свинокомплексах налічує 6 млн – удвічі більше, ніж в Україні.

У сусідніх Данії та Нідерландах поголів’я удвічі більше, ніж у Бельгії – по 12 млн голів у кожній.

«Ці індустріальні країни входять до п’ятірки найбільших експортерів свинини. І це при тому, що у них майже відсутня власна кормова база, тоді як в Україні збирається близько 100 млн т зернових і олійних. Крім зернових, у нашій країні є велика кількість харчових відходів, які, на відміну від країн Європейського Союзу, поки майже нічого не коштують. Ці фактори здатні бути стимулом для розвитку свинарства, адже відходи харчової промисловості без висушування можна використовувати лише у свинарстві і скотарстві і не можна у птахівництві. Враховуючи ці чинники, твердження, що свинарством займатися не вигідно, виглядають щонайменше дивними», – розповів експерт.

2190 свинокомплексів змусили закритися в Україні за останні шість років. Великі підприємства не компенсували їх потужності. Дефіцит живих свиней закономірно викликав підвищення цін на них, що в свою чергу позначилося на вартості вітчизняних м’ясних виробів, тож на полицях магазинів стало з’являтися більше імпортованих ковбас і інших м’ясопродуктів.

І хоча, попри такі складні умови, вітчизняна м’ясна галузь розвивається, чітких перспектив і планів розвитку донедавна не було. Однією з причин цього є недостатній протекціонізм інтересів виробників і переробників на різних рівнях, зокрема, і з боку галузевих об’єднань.

«Ми бачимо дуже серйозний захист інтересів виробників курятини, і це нормально, галузева асоціація повинна створювати умови для розвитку бізнесу. Одна з актуальних проблем свинарів – компенсації свинокомплексам за тварин у випадку Африканської чуми свиней. На жаль, за понад вісім років компенсації свинокомплексам за свиней у випадку АЧС не були запущені Асоціацією «Свинарі України». Це призвело до появи нелегального ринку інфікованих свиней, перетворивши свинарство в Україні на гру із сірниками на пороховій діжці. Займатися цим бізнесом стало ризиковано навіть за високих цін на живих свиней. Тому Асоціація «М’ясної галузі» має в одному зі своїх пріоритетів захист виробників свинини і запуск компенсацій свинокомплексом за свиней у випадку АЧС, а відтак і припинення практики продажу інфікованих свиней і подальшу стагнацію галузі», – додав Микола Бабенко у виступі на конференції Meat Forum.

Як повідомляв Agronews, Асоціація «М’ясної галузі» започаткувала безпрецедентну Програму розвитку м’ясної індустрії України «Нове свинарство 2025» . Вона реалізовується у партнерстві із Центром підвищення ефективності в тваринництві та сприятиме швидкому досягненню результатів у зниженні собівартості та виході України на конкурентний з основними країнами-експортерами свинини рівень ефективності вирощування свиней.

Приєднатися до Програми можна за посиланням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: