НОВИНИ

В Україні стрімко дорожчають лимони

19.03.2020 12:32
1532896942_limon-polza-i-vred

Ціни на лимони в Україні від початку робочого тижня просто злетіли. Зростання ціни обумовлене ажіотажним попитом та падінням курсу української гривні – повідомляє аналітичний центрі ОРСП «Шувар».

Ціни на лимони почали дуже швидко зростати одразу після оголошення карантину. Головною причиною цього тренду стало не падіння курсу гривні, хоча це, безумовно, впливає на ціну кожної нової поставки.

“Значно більший вплив на ціни сьогодні робить попит – якщо ще тиждень тому роздрібні продажі лимонів відбувались переважно поштучно, то сьогодні все більше українців купують одразу від 1 кг лимонів», – каже Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

Продавці «Шувару» кажуть, що це не перша хвиля подорожчання, у лютому ціни на лимон теж зростали, але сьогодні процес відбувається дуже швидко. Станом на 19 лютого ціна на лимони зросла на 13% відносно цін минулого тижня.

Наразі в терміналі «Овочі та фрукти» гуртового ринку «Шувар» лимони пропонуються по 45-55 грн/кг. У «дешевому» сегменті пропонується продукція виробництва Туреччини, більш дорогий лимон заїжджає до України з Іспанії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: