НОВИНИ

Оприлюднено строки заборони вилову риби у зв’язку із нерестом

18.03.2020 15:02
wedkarstwo-1

На водоймах України почався нерест риби. Від того, наскільки успішно та вдало він пройде – залежать майбутні запаси водних біоресурсів. Тому в регіонах встановлюється весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у нерестовищах. Інформує Держагентство водних ресурсів України.

Нерест – це головний та найважливіший період у риби. Від того, наскільки успішно та вдало він пройде – залежать майбутні запаси водних біоресурсів. З метою забезпечення охорони та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції та місць природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах встановлюється весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у нерестовищах.

Терміни заборони здійснення любительського і спортивного рибальства:

– у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками – з 22 березня по 30 травня (включно);

– у всіх річках та їх кореневих водах – з 22 березня по 10 травня (включно).

Терміни заборони на промисловий лов (добування) водних біоресурсів:

– у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками – з 20 березня по 28 травня (включно);

– у всіх річках та їх кореневих водах – з 20 березня по 8 травня (включно).

У цей період забороняється пересування плавзасобів (човнів), промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

Дозволяється любительське та спортивне рибальство до 3 кг риби на одну особу, однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега У ДОЗВОЛЕНИХ МІСЦЯХ та на інших водоймах в адміністративних межах населених пунктів!

«Просимо громадян, небайдужих рибалок, активістів та інші громадські спілки долучатися до охорони водних біоресурсів та допомагати в спільній справі задля збереження та відтворення водних біоресурсів на Київщині», – закликав в.о. начальника Київського рибоохоронного патруля Олег Баздуганов.

Також заборонено добувати раки по 30 червня 2020 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: