НОВИНИ

В Україні будують найбільше в країні холодильне сховище для яблук

07.08.2020 09:23
yaya-16472

Компанія “Сади Дніпра” веде будівництво найбільшого в Україні холодильного сховища для яблук. Сукупна площа комплексу сягатиме 20 тис. м2, що дозволить вміщати понад 19 тис. тонн яблук. Весною 2020 року запущено в експлуатацію 3 чергу комплексу. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

“Сади Дніпра” – експортоорієнтована компанія, яка займається вирощуванням елітних сортів яблук. Будівництво холодильного комплексу компанія почала у 2018 році.

Загалом комплекс складатиметься з восьми сховищ, кожне з яких буде містити по 10 камер, розрахованих на зберігання 240 тонн яблук. Зараз в компанії вже функціонують два таких сховища. З квітня поточного року стартувала третя черга будівництва комплексу.

Сховище компанії “Садів Дніпра” буде не тільки найбільшим, але і найвисокотехнологічнішим в країні. Тут вперше в Україні застосовано систему динамічного газового середовища (ACR), яку ще називають “системою управління диханням”.

При такій технології оптимальний вміст кисню і СО2 встановлюється автоматично. Це дозволяє зберігати яблука в ідеальному стані протягом 2 років.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: