НОВИНИ

В Україні аграрні розписки можуть стати неемісійними цінними паперами

05.02.2021 10:15
news3.12.04.17

Реєстр аграрних розписок вже гармонізовано з іншими державними реєстрами, що дозволить автоматично обмінюватися даними та забезпечити їхню валідність. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький під час зустрічі, присвяченій офіційному запуску проєкту «Розвиток доступу аграрного сектору України до ринків капіталу». Повідомляє landlord, пише  agronews.ua.

Проєкт буде реалізований у 2021-2024 роках за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC)  в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією.

«Минулого року разом з партнерами ми працювали над модернізацією закону про аграрні розписки, маючи на меті покращити доступ до фінансових ресурсів у сільському господарстві України», – зазначив він.

За словами Тараса Висоцького, наразі очікується  прийняття законопроєкту №2805-д «Про внесення змін до Закону України «Про аграрні розписки» та деяких інших законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок», який трансформує аграрну розписку з товаророзпорядчого документа на операції з цінними паперами, що значно розширить можливості аграріїв у залученні додаткових коштів.  Розписки вже допомогли агровиробникам отримати фінансування у розмірі понад 32 млрд гривень.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: