ВАЖЛИВО

В системі Прозорро.Продажі з’явилися нові аукціони з продажу необробленої деревини

17.02.2022 12:04
лес (1)

В системі Прозорро.Продажі з’явились нові аукціони з продажу необробленої деревини. Всі аукціони відбудуться 28 лютого 2022 року, пише agronews.ua.

Організатор аукціону Державне спеціалізоване підприємство “Північна Пуща», виставило на продаж більше 30 лотів, а саме:

🔹 Круглі лісоматеріали, сосна звичайна (PINS), клас якості C;

🔹 Круглі лісоматеріали, сосна звичайна (PINS), клас якості C;

🔹 Круглі лісоматеріали, сосна звичайна (PINS), клас якості C;

🔹 Круглі лісоматеріали, сосна звичайна (PINS), клас якості D;

🔹 Круглі лісоматеріали, сосна звичайна (PINS), клас якості D;

🔹 Деревина дров’яна для промислового використання, сосна звичайна (PINS).

🔹 Деревина дров’яна для промислового використання, сосна звичайна (PINS);

Всього на продаж виставлено за різним сортаментом та категоріями більш ніж 30 лотів в категорії «Необроблена деревина». Аукціону відбудуться за «англійскою моделью», тобто без можливості зниження початкової ціни на аукціоні.  Всі лоти в системі за категорією «Необроблена деревина» за посиланням.

Крім того в системі Прозорро.Продажі регулярно відбуваються торги з продажу (оренда) земель с/г призначення що є власністю територіальних громад, аукціони з продажу земельних ділянок у виконавчому провадженні.

Бажаєте прийняти участь в електронному аукціоні реєструйтесь за посиланням.

Торговельний майданчик PUBLIC PROC  є авторизованим торговельним майданчиком системи Прозорро.Продажі.  За весь час роботи жодного учасника, який скористався послугами майданчика, не було дискваліфіковано з причині не належного чи то не повного надання пакету документів для участі в аукціоні, або  у зв’язку з низькою кваліфікацією чи то не компетентністю спеціаліста майданчика.

Вичерпаний перелік земельних ділянок с/г призначення на нашому майданчику за посиланням: право оренди та продаж землі.

Авторизований торговельний майданчик системи Прозорро.Продажі PUBLIC PROC ваш найдійний путівник в системі Прозорро.Продажі  – рекомендації краще за рекламу! Тел.: 0800339627 (безкоштовно для всіх операторів), 0689522200, 0505320185.  Майданчик працює 24/7 без перерви та вихідних, консультації фахівців та супровід Продавця (Покупця) безкоштовно кожному клієнту.

Читайте також: На Запоріжжі оголошено аукціон з продажів земельних ділянок для різних цільових призначеньЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: