ВАЖЛИВО

В Раді зареєстровано законопроєкт про скасування ліцензування пального для фермерів

26.02.2021 12:23
1920_7v

В Верховній Раді зареєстровано розроблений Конгресом Фермерів законопроект про скасування ліцензування на зберігання пального для власних потреб фермерів. Про це повідомляє пресслужба громадської спілки, пише agronews.ua.

Юридичний департамент Конгресу Фермерів на чолі з заступником голови Семеном Кривоносом розробив законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» щодо врегулювання окремих питань зберігання пального сільськогосподарськими товаровиробниками».

🔥 Ключове, що передбачає документ: заміна ліцензування зберігання пального простим декларуванням та зменшення вдесятеро штрафу за відсутність такого декларування (зараз це 500 тис. грн.).

Однак, як зазначив голова Конгресу Фермерів Іван Слободяник, шлях ухвалення буде непростим.


«Найбільший супротив чекаємо від фіскала Данила Гетьманцева, головного ідеолога запровадження податкового кошмарення фермерів перевірками і штрафами за зберігання пального. Але ми налаштовані на боротьбу. Дякую за допомогу в реєстрації законопроекту депутатам Степану Чернявському та Павлу Халімону. Також ми залучились підтримкою міністра аграрної політики і продовольства Романа Лещенка»,- наголосив він.


За підтримку документу вже підписались кількадесят народних депутатів. Але Конгрес Фермерів просить своїх учасників, фермерів, які вже постраждали від перевірок податківцями зберігання пального, та взагалі всіх, хто працює на землі, звернутись до своїх мажоритарників і закликати їх підтримати законопроект.


✅ Слід скопіювати текст і відправити будь-яким чином (смс, Фейсбук, електронним листом, зверненням) депутатові від свого округу:


«Закликаємо підтримати «Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» щодо врегулювання окремих питань зберігання пального сільськогосподарськими товаровиробниками». Картка документа 407127 (реєстр. номер 62895) В СЕДО на підписання до 28.02.21. »

✅ Свого депутата можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, що через тиск податкової українські фермери оголосили попереджувальний страйк на 16 березня 2021 р. Одна з основних вимог аграріїв – скасувати ліцензування зберігання пального для власних потреб і півмільйонні штрафи за порушення вимог зберігання.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: