НОВИНИ

В ООН чекають на українських виробників харчової промисловості

08.01.2021 17:42
107270-1_large

В середньому агенції та спеціалізовані установи, що входять до складу ООН здійснюють закупівлі на $18 млрд на рік по всьому світу. Згідно інформації Держпродспоживслужби, постійне представництво України при ООН має намір спільно з Секретаріатом ООН провести у січні-лютому 2021 року вебінар щодо закупівельної діяльності спеціалізованих установ та агенцій системи ООН, пише agronews.ua.

В минулому році Україна надала послуги з авіаперевезень для потреб ООН на суму $97 млн.

«Разом з тим, за нашими оцінками, потенціал можливостей українського бізнесу для забезпечення потреб ООН на сьогодні далеко не вичерпано. Україна має значний потенціал щодо компаній, які здатні постачати якісні товари і послуги за конкурентоспроможними цінами. Вказане в першу чергу стосується експорту продукції харчової та переробної галузі», – пояснили в Держпродспоживслужбі.

Великі перспективи у торгівлі із ООН мають зацікавити українські бізнес-асоціацій, виробників та експортерів харчової продукції, кажуть у Держпроді. Та закликають взяти участь у згаданому вебінарі з метою отримання інформації щодо закупівель ООН. В учасників також буде можливість отримати індивідуальні консультації за певними напрямами закупівель.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: