НОВИНИ

В Одесі запрацює перша незалежна лабораторія для дослідження насіння соняшника

03.10.2019 10:48
laboratory-2815632_960_720

В Одесі розпочинає роботу незалежна лабораторія на базі Науково-виробничого об’єднання «УКРБІОПРЕПАРАТ». Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Тут пропонуватимуть визначення вмісту олеїнової та лінолевої кислот у насіння соняшника за методом ядерно-магнітного резонансу.

Одночасно в лабораторії визначатиметься також вологість, олійність та кислотність насіння. Дослідження проводиться на високоточному ядерно-магнітному аналізаторі виробництва США.

«Метод дозволяє отримати протягом 5 хвилин фактичні значення концентрації олеїнової та лінолевої кислот у пробі без руйнування зразка. Найближчий аналогічний аналізатор проводить дослідження протягом мінімум 60 хвилин та не дає змоги отримувати високоточний результат. Ця послуга буде актуальна для трейдерів, лабораторій контролю матеріалу в портах, наукових установ, елеваторів, насінницьких господарств, тощо. Результат дослідження надається на пошту замовника протягом 30 хвилин після отримання зразка», — розповів Олександр Федосєєв, представник НВО «УКРБІОПРЕПАРАТ».

Зазначається, що лабораторія починає працювати з 1 жовтня і вже повністю готова до прийому зразків на дослідження.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: