НОВИНИ

В Одеському морпорту розпочалися роботи з днопоглиблення

05.04.2019 10:57

В акваторії Одеського морського порту 1 квітня приступили до експлуатаційного днопоглиблення. Про це повідомляє прес-служба порту.

За словами головного інженера адміністрації порту Олексія Калюжного, очищення дна від наносів проводить «СМД-Інвест», відповідно до підписаного в лютому договору з Одеською філією «Адміністрації морських портів України». Обсяг робіт складає 91036 м3, а вартість — 22,57 млн ​​грн.

Робота з очищення дна від наносів в операційній зоні проводиться за допомогою плавучого крана з грейферним оснащенням. Відпрацьований грунт вантажать на саморозвантажувальну шаланду, яка транспортує його на підводний морський відвал Одеського порту. Термін виконання робіт — другий квартал нинішнього року.

«Для адміністрації порту і наших партнерів — стивідорних компаній дуже важливо, що нарешті вдалося розпочати роботи по ремонтному черпанню в акваторії порту. У цьому нас підтримало керівництво АМПУ. Незважаючи на те, що паспортні глибини дозволяли порту приймати судна великих розмірів, через замулювання дна виникали певні проблеми з його обробкою біля причалів», — прокоментував начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: