НОВИНИ

В Німеччині почалося будівництво комплексного науково-дослідного центру компанії Corteva Agriscience

23.03.2021 11:31
Eschbach

В Ешбасі, Німеччина, розпочато будівництво об’єднаного дослідницького центру, що включає два напрямки діяльності компанії Corteva Agriscience – інтегровані польові дослідження і селекцію рослин. Новий комплекс повинен відкритися в першій половині 2022 року, пише agronews.ua.

Із загальним обсягом інвестицій в розмірі 5,7 млн ​​євро об’єднаний науково-дослідницький майданчик буде побудований на базі існуючих об’єктів і дозволить Corteva Agriscience проводити сучасні дослідження щодо захисту рослин у відповідності з цілями європейського регіону і створити центр передового досвіду з вивчення шляхів розвитку резистентності.

Об’єднання напрямків селекції рослин і польових досліджень також сприяє розробці і впровадженню нових методів, таких як використання цифрових технологій в проведенні оцінки дослідів за допомогою безпілотних літальних апаратів, дистанційне зондування та використання молекулярної біології для розуміння реакцій хвороб рослин до препаратів з новими механізмами дії.

Розташований на франко-німецькому кордоні і в проміжній кліматичній зоні між Північною і Південною Європою, новий науково-дослідний центр забезпечить відмінну базу для проведення польових дослідів майже з усіма оброблюваними в Європі культурами.

Реалізація цього сучасного енергоефективного проекту, що дозволяє знизити викиди в атмосферу, відповідає Цілям сталого розвитку 2030 компанії Corteva Agriscience, які включають в себе зобов’язання щодо забезпечення стійких практик на власних інфраструктурних об’єктах.

Центр в Ешбасі, розташований на південному заході Німеччини, також дасть поштовх місцевій економіці не тільки за рахунок перенесення європейських дослідницьких програм на цей об’єкт, але і завдяки розширенню поточного штату з більш ніж 20 наукових співробітників шістьма новими фахівцями в сфері боротьби з шкідниками, хворобами і бур’янами.

Елліот Хеффнер, керівник напрямку селекційних технологій компанії Corteva Agriscience в Європі: «Це важлива віха, яка об’єднує напрямки інтегрованих польових досліджень і селекцію рослин під одним дахом для надання передових рішень європейським фермерам. Дотримуючись бачення сталого розвитку, ми залишаємося непохитними в нашій прихильності розробкам і впровадженню інноваційних, стійких сільськогосподарських рішень для більшого добробуту наших клієнтів, споживачів і спільнот, яким ми слугуємо».

Андреас Хубер, керівник відділу інтегрованих польових досліджень в регіоні EMEA компанії Corteva Agriscience:

«Corteva Agriscience прагне захищати навколишнє середовище, забезпечуючи фермерів рішеннями, необхідними для захисту вирощуваних культур. У зв’язку із зростанням попиту на засоби захисту рослин природнього походження, центр в Ешбасі також зосередиться на біологічних препаратах і вивченні їх ефективності з контролю актуальних в Європі шкідників і хвороб. Цей новий майданчик дозволить нам продовжувати впровадження інновацій, підтримуючи фермерів по мірі їх переходу до більш стійких практик сільгоспвиробництва».

Нагадаємо, що Corteva Agriscience розпочала будівництво Центру технологій обробки насіння.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: