НОВИНИ

В Івано-Франківській області пасіці присвоєно статус племінної

26.04.2021 10:35
pasika-1

Днями регіональна експертна комісія департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації з розгляду матеріалів щодо присвоєння відповідних статусів суб’єктам племінної справи у тваринництві провела виїзне обстеження господарства підприємця Володимира Кіса у селі Тростянець Долинської територіальної громади, яке претендує на присвоєння статусу «племінна пасіка» із розведення бджіл карпатської породи.. Про це повідомляє пресслужба Департаменту АПК області, пише agronews.ua.

Господарство працює вже понад десять років в у цьому напрямку і розводить та вирощує бджоломаток породи карпатських бджіл. У повідомленні зазначається, що на пасіці утримується 200 бджолиних сімей.

За висновками регіональної експертної комісії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, умови розміщення пасіки та утримання бджолосімей відповідають технологічним вимогам до рівня ведення селекційно-племінної роботи та порядку присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві.

«Присвоєння статусу «племінна пасіка» забезпечить удосконалення наявних генотипів бджіл карпатської породи, розширення та покращення чистопородності їх в області та за її межами, збільшення продуктивності бджолосімей», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що український мед став переможцем міжнародного конкурсу в Лондоні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: