АГРОВІДЕО

В ДІАМ роз’яснили, як подати документи в ДІЇ без посередників

25.09.2021 10:28
giag.-d-am-1

Державна інспекція архітектури та містобудування просить не вірити представникам певних «фірм» та «бекофісів», які за гроші обіцяють вирішити питання з оформленням і подачею дозвільних документів. Ці люди – шахраї і про них слід повідомити в правоохоронні органи. Про це повідомляє Всеукраїнський Конгрес Фермерів, пише  agronews.ua.

ДІАМ не працює з бекофісами, ні з ким не домовляється, а документи потрібно подавати в ДІЇ. Як це зробити правильно і просто, є відповідні іструкції на youtube-каналі «Електронна Система ЄДЕССБ» .

Крім того, відповіді на будь-які питання з приводу документів і будівництва можна знайти в телеграм-каналі для підтримки замовників цих послуг. 

Як створити акт готовності об’єкта до експлуатації – уся інформація у цьому відео:

ЄДЕСCБ – загальнонаціональна інформаційна система для впорядкування процесів будівництва в Україні і через максимальну публічність інформації зробити його прозорим та вільним від корупції. ЄДЕСБ має реалізувати весь життєвий цикл будівництва об’єкту починаючи з отримання містобудівних умов та обмежень, закінчуючи його введенням в експлуатацію.

ДІАМ — принципово виступає проти будь-яких корупційних схем при будівництві. Принципи Інспекції це: цифровізація, децентралізація та відповідальність.

Нагадаємо, Уряд призначив Семена Юрійовича Кривоноса Головою Державної інспекції архітектури та містобудування. Відповідне рішення було затверджено 19 травня, під час засідання Кабінету Міністрів України.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: