НОВИНИ

В Держгеокадастр інтегровані кадрові працівники НАБУ, СБУ та поліції – Лещенко

21.04.2021 09:32
image

Міністр агрополітики та продовольства Роман Лещенко в ексклюзивному відео для НАБУ розповів деталі власних історій про боротьбу з хабарництвом та підкупами в Україні. Зокрема, про викриття двох епізодів великої земельної корупції, пише agronews.ua.

Роман Лещенко зауважив, що після спроб підкупу одразу налагодив контакт з НАБУ, СБУ та Національною поліцією. Оскільки, на його думку, намагатися самостійно впоратися з тандемом чиновників та криміналітету – це шлях в нікуди.

«Усе має бути просто: пропонують хабар  — пиши заяву в антикорупційні та правоохоронні органи і співпрацюй з ними. Важливо саме за законом покарати причетних і показати іншим, що ризики існують, яким би досвідченими і впевненими не були схемщики-колаборанти», – вважає міністр агрополітики.

Детективна сторіз з імітацією згоди на отримання неправомірної вигоди разом із НАБУ була організована торік.

«Сума велика – 170 тисяч доларів за кілька траншів в обмін на видачу наказів про виділення земельних ділянок підставним особам.  Зловмисників взяли вже під час другого платежу в 25 тисяч умовних одиниць. Нам потрібно змінювати систему спільними зусиллями правоохоронців та влади, щоб у нових людей, які прийдуть на поважні посади, не було можливостей діяти старими корупційними методами», – вважає Лещенко.

Міністр агрополітики також додав, що в команді Держгеокадастру інтегровані кадрові працівники НАБУ, СБУ та поліції. І з його переходом в Мінагрополітики вони нікуди не поділися і так само продовжують боротьбу зі злочинами в системі Держгеокадастру незалежно від строку видачі дозволів та наказів.  І що квітневі обшуки в обласних геокадастрах не були останніми.

«Важливо з впровадженням антикорупційних політик, реалізовувати зміни через законопроєкти. Наріжним каменем для нас сьогодні є законопроєкт №2194, який блокують окремі депутати та партії в парламенті. Цей законодавчий акт остаточно знищить Держгеодкадастр як розпорядника земель. Це моя мрія і ціль. Я впевнений, що до кінця цього місяця Карфаген буде зруйновано, ми розглянемо всі депутатські правки і приймемо закон», – резюмував Роман Лещенко.

Читайте також: Держгеокадастр оприлюднив відомості про 22,7 млн земельних ділянок.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: