НОВИНИ

В АТБ зникла продукція Roshen

08.02.2022 12:00
2-min-45x

В Україні з полиць АТБ зникла продукція Roshen: що відбувається. У мережі магазинів АТБ із полиць у кондитерських відділах зникла продукція кондитерської фабрики Roshen. Про це повідомляє, пише agronews.ua.

Майже тиждень у соцмережах українці обговорюють скорочення асортименту продукції Roshen у популярній мережі супермаркетів АТБ. З полиць магазинів зникли практично всі солодощі цієї торгової марки.

Було перевірено кілька АТБ та з’ясував, що в наявності залишилася лише невелика кількість цукерок вафельних “Сливки-Ленівки”. Працівники супермаркету не можуть пояснити, у чому причина зникнення цього товару.

Тим часом у Мережі поширюють інформацію, що АТБ вирішив відмовитися від продукції Roshen. На офіційній сторінці мережі супермаркетів у Facebook у коментарях багато користувачів цікавляться цим питанням. Однак адміністратор стверджує, що чутки, що розповсюджуються, не відповідають дійсності. Однак причину зникнення солодощів Roshen так і не вказав.

На сайті кондитерської компанії також немає пояснень. За неофіційними даними, зараз в АТБ розпродують товар, який є. Проте нових постачань Roshen поки що не планують.

Читайте також: Як успішно купити чи орендувати землю: безкоштовне навчання для учасників аукціонів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: