НОВИНИ

УЗА закликає компенсовувати аграріям вартості акцизного збору на пальне

08.02.2020 15:26
skolko-vy-platite-za-dorogi-pokupaya-toplivo__243095-620x0-18034

Українська зернова асоціація звернулася до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука із закликом підтримати її позицію та сприяти імплементації Директиви 2003/96/ЄС щодо компенсації судновласникам та аграріям вартості акцизного збору на пальне, повідомляє  uga.ua.

У зверненні йдеться про те, що з метою удосконалення механізму та розвитку судноплавства, Українська зернова асоціація підтримує розроблений законопроєкт України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації Директиви ЄС 2003/96 в частині відновлення конкурентоспроможності судноплавства України на внутрішніх водних шляхах”.

Законопроєктом передбачається компенсація сплаченого при здійсненні закупівлі пального акцизного податку судноплавними компаніями, за умови доведення використання пального для водного транспорту у каботажному плаванні на внутрішніх водних шляхах (крім випадків використання суден для особистих цілей).

У зверненні акцентується увага на тому, що УЗА підтримує імплементацію вказаної директиви в частині закріплення в Податковому кодексі України компенсації аграріям вартості акцизного збору на пальне, що використовується сільгосптехнікою, адже вони “лише використовують паливо для власних потреб”.

Із впровадженням компенсації аграрії зможуть інвестувати ці кошти в придбання та модернізацію сільгосптехніки, потужностей з виробництва, вкладати кошти в новітні технології та інше.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: