ГОЛОВНЕ

Уряд затвердив новий порядок бронювання працівників

31.01.2023 11:18
bronyuvannya-pracivnikiv

27 січня на засіданні уряду було затверджено новий Порядок бронювання військовозобов’язаних, а також Порядок та критерії визначення підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки. Про це йдеться у повідомленні Європейської Бізнес Асоціації, пише agronews.ua.

Відповідно до нової процедури, бізнес зможе забронювати до 50% військовозобов’язаних працівників, які є критично важливими, аби підприємство продовжувало працювати. Визначення підприємства критично важливим для економіки здійснюється за вичерпним переліком критеріїв, зокрема, загальною сумою сплачених податків та інших зборів (перевищує 1,5 млн євро), сумою надходжень в іноземній валюті (еквівалент 32 млн євро), стратегічним значенням для економіки та безпеки країни (відповідно до постанови КМУ №83 від 2015 р.), важливим значенням для задоволення потреб територіальної громади, відсутністю заборгованості зі сплати ЄСВ, розміром зарплати — не менше середньої зарплати по регіону, резидентством Дія Сіті.

Також встановлено, що бронювання, які вже були надані працівникам за старою процедурою, будуть залишатися чинними протягом строку, на який вони були надані.

Водночас Європейська Бізнес Асоціація наголошує, що наразі вкрай важливо, аби прем’єр-міністр України максимально швидко підписав відповідний Порядок, його було опубліковано, оскільки саме таким чином він вступить в дію. Тож очікується, що цей процес не затягнеться надовго, адже і продовження чинних бронювань більше не відбуватиметься.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: