НОВИНИ

Уряд створив робочу групу щодо боргів ДПЗКУ перед китайськими держкомпаніями

10.10.2021 11:21
gpzky-latifundist-1-117637-1280x720

Уряд створив міжвідомчу робочу групу, яка займеться питанням виплат Державної зернової корпорації за боргами перед китайськими держкомпаніями. Про це відомо з рішення уряду, пише  agronews.ua.

Кредит у 1,5 млрд доларів ДПЗКУ отримав ще у 2012 році з поверненням до 2027 року. Його видали під українські держгарантії з метою налагодити систематичні постачання продукції до Китаю.

Корпорація заборгувала перед Китайським ексімбанком та Китайською національною корпорацією машинної промисловості і генеральних підрядів.

Для того, аби цей кредит було повернуто, уряд створив робочу групу. Її очолить віцепрем’єр-міністр економіки Олексій Любченко. Також увійдуть представники Міністерства економіки, фінансів, закордонних справ, агрополітики. Крім того, за згодою увійдуть представники китайської сторони, НБУ, ДПЗКУ та нардепи.

Група проаналізує проблеми щодо виплат за боргом, питання поставок зерна до Китаю та підготує пропозиції щодо виконання або перегляду кредитної угоди.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: