НОВИНИ

Уряд оголосив конкурс на посаду голови Держрезерву

13.02.2022 17:34
thumbnail-tw-20190703114949-5653

Кабінет міністрів оголосив конкурс на посаду голови Державного агентства резерву. Відповідне розпорядження №128-р 9 лютого підписав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Згідно до документу, новому керівнику запропоновано оклад в 31,2 тисячі гривень. Про це повідомляє agroreview.com, пише agronews.ua.

Також новому очільнику Держрезерву обіцяють надбавку за ранг(до 1000 гривень) та, серед іншого надбавку за вислугу років(не більше 50%) від посадового окладу та премії.

Потенційний керівник агенції зобов’язаний володіти державною мовою та надати документи, які підтверджують рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Крім цього, серед іншого претендент зобов’язаний подати заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби.

Жодних вимог щодо наявності досвіду зайняття посад державної служби категорії А немає.

Зазначимо, у серпні 2020 року тодішній міністр економічного розвитку Ігор Петрашко заявив про необхідність ліквідації Держрезерву.

«Йдеться про запровадження нового інструменту, не Держрезерву – це застарілий радянський інструмент… Держрезервів у такому форматі вже немає у ЄС. Колись були, коли країни тримали. Вони вже десятки років не існують, перевели на інший формат. Коли держава через форвардні закупівлі або через інші інструменти створює для себе запас на комерційних підприємствах», – сказав Ігор Петрашко.

Водночас 29 листопада 2021 року Кабінет міністрів призначив виконуючою обов’язки голови Державного агентства резерву України начальника управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера агентства Лідію Казаську.

Перед цим Кабмін своїм розпорядженням №1516-р від 29 листопада звільнив посади заступника голови Держрезерву Микиту Барабаша, який очолював агентство у статусі в.о. керівника, у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: