НОВИНИ

Уряд виділив кошти для ліквідації наслідків повені на заході України

01.10.2020 11:32
427274

Уряд виділив кошти Державному агентству водних ресурсів для ліквідації наслідків червневої повені у західних регіонах України. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua.

Уряд виділив додаткові кошти з резервного фонду державного бюджету у сумі 175 млн 268 тис. гривень Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України для Державного агентства водних ресурсів України з метою продовження аварійно-відновлювальних робіт на водогосподарських об’єктах, пошкоджених внаслідок надзвичайної ситуації, яка сталася у червні 2020 року на територіях Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей.  Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні Кабінету Міністрів України 30 вересня 2020 року.

«Уряд продовжує вирішувати питання відновлення життєдіяльності постраждалих від червневої повені західних регіонів шляхом надання фінансової допомоги. Так, на сьогодні загальна сума коштів з резервного фонду державного бюджету, що виділена постраждалим областям, уже складає 1 млрд 377 млн 475 тис гривень», – зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: