НОВИНИ

Уряд спростив ліцензування у сфері зовнішньоекономічної діяльності України

25.02.2021 08:49
fc700

На засіданні Уряду схвалено законопроект, метою якого є лібералізація законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та удосконалення інституту нетарифного регулювання. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, пише agronews.ua.

«Раніше у сфері ліцензування, на жаль, продовжували діяти деякі застарілі процедури. Ініціатива Уряду спрямована на максимальне спрощення процесу ліцензування, економію часу та покращення умов ведення бізнесу. Зокрема, йдеться про зменшення кількості документів, отримання ліцензії в електронній формі, відміну звітів», – прокоментував заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Романішин.

Так, проектом Закону пропонується:

✅ скоротити кількість документів, які подаються на отримання ліцензій на імпорт/експорт товарів та спеціальних ліцензій. Також передбачена можливість подання та отримання ліцензій в електронній формі;

✅ актуалізувати окремі терміни та процедурні норми ліцензування;

✅ скасувати застарілі звіти та фінансові санкції за не надання таких звітів.

Документ розроблено на виконання Державної програми стимулювання економіки, а також Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та покращення бізнес-клімату.

Нагадаємо, що опубліковано Закон про зниження ПДВ для аграріїв.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: