ВАЖЛИВО

Уряд хоче повернути Міністерство аграрної політики України

19.01.2020 17:22
ogg_image-623x370-18788

В уряді розглядають варіант повернення Міністерства аграрної політики та продовольства України. Про це  повідомляють джерела Агрополіт у владі.

Як стверджує одне з джерел, перші розмови про розпочалися після 100 днів уряду, коли стало зрозуміло, що МЕРТ не тягне як потрібно аграрний фронт.

Ще одна причина  – це земельна реформа, яку інформаційно МЕРТ програло, каже джерело, тому президент хоче бачити на цьому напрямку людину, яка знайде спільну мову з суспільством.

Натомість інший співрозмовник з влади каже, що пропозиція про поновлення Мінагро виникла під час останньої розмови прем’єра Олексія Гончарука та Володимира Зеленського.

“Гончарук сказав йому, що на МЕРТ навалилося дуже багато фронтів, тому всі в міністерстві стомлені. В принципі, Тарас Висоцький тягне цей напрямок нормально, немає провалів. Але посилення роботи по агро в рамках окремого міністерства – поновлення Мінагро – давало б кращий результат, тому і прозвучала така пропозиція. Зараз реалізація цієї ідеї 50 на 50 %”, — говорить джерело.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: