НОВИНИ

Універсальне рішення проти шкідників зернових, ріпака та плодових

29.04.2022 09:02
Red,Apple,Flower,And,Burgeon,,Close,Up,On,Blur,Background.

Про яку культуру не йшлося б, всі вони мають дещо спільне. А саме – підвищену у весняний період вразливість перед поширенням та заселенням шкідливих організмів, зокрема шкідників. Окрім фізичних пошкоджень, шкідники негативно впливають на розвиток та продуктивність культурних рослин в цілому, а також можуть сприяти їх інфікуванню комплексом хвороб та окремими вірусами. Тож якщо своєчасно не подбати про високоефективний інсектицидний захист посівів і багаторічних насаджень навесні, можна втратити значну частку врожаю в майбутньому, застерігають фахівці компанії UKRAVIT SCIENCE PARK.

«Весняний період – справжнє випробування для аграріїв, які вирощують одразу декілька культур: адже це вимагає специфічного захисту від конкретного спектра шкідників для кожної культури, і, відповідно, досить широкого пулу інсектицидів, – зазначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Особливо актуально це питання постає в сучасних умовах, коли через неможливість для ряду агрохімічних компаній повноцінно працювати на українському ринку асортимент препаратів для інсектицидного захисту посівів і багаторічних насаджень може бути частково обмеженим. Між тим, в умовах поступового підвищення середньодобових температур шкідники продовжують активізуватися і за відсутності своєчасного контролю або недостатній його інтенсивності можуть нанести значної шкоди майбутній врожайності. Тому, за будь-яких умов, необхідно своєчасно проводити моніторинг посівів та плодових насаджень і не ігнорувати інсектицидні обробки».

Щоб уникнути непродуктивних втрат і захистити озимі та ярі зернові культури, ріпак і сади від комплексу шкідників, Олександр пропонує звернути увагу на інноваційний контактно-системний інсектицид АТО Жук (тіаметоксам, 250 г/л + лямбда-цигалотрин, 80 г/л + альфа-циперметрин, 15 г/л). Тіаметоксам у його складі – системна діюча речовина контактно-шлункової дії, яка швидко поглинається та переміщується судинною системою рослин і блокує нікотинові рецептори в постсинаптичній мембрані синапсу, що відповідають за розпізнавання молекул ацетилхоліну. В результаті блокується передача нервового імпульсу та рухома активність шкідника, що не дозволяє йому продовжувати процес живлення. Лямбда-цигалотрин та альфа-циперметрин – діючі речовини контактної дії. Механізм їх дії полягає у блокуванні процесу обміну іонів натрію та калію у пресинаптичній мембрані, тобто діючі речовини порушують проникність клітинних мембран і виступають інгібіторами натрієвих каналів. Відбувається надлишкове виділення ацетилхоліну під час проходження нервових імпульсів через синаптичний ланцюжок, і в результаті сильного нервового перезбудження шкідники гинуть.

Інсектицид володіє вираженою контактною та системною дією і забезпечує одночасно миттєву загибель шкідників та пролонгований захист культур. На зернових культурах (озимих та ярих) АТО Жук ефективно контролює клопа шкідливу черепашку, попелиць, трипсів, цикадок, хлібних жуків, п’явиць, злакових мух, блішок. На ріпаку він відмінно справляється з такими шкідниками, як стебловий капустяний прихованохоботник, пильщик, стручковий комарик, ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки, довгоносики. Що стосується плодових насаджень, інсектицид надійно захистить їх від брунькового довгоносика, яблуневого квіткоїда, казарки, букарки, попелиць, яблуневого пильщика тощо. Окрім цього, препарат можливо застосовувати проти комплексу шкідників соняшника, кукурудзи, сої, гороху, картоплі, капусти та цибулі. Таким чином, цей універсальний інсектицид максимально ефективно захистить вирощувані вами культури та стане надійним щитом проти комплексу шкідників для багатьох культур.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: