НОВИНИ

Унаслідок дій окупантів в Україні понад 100 випадків екоцидів

12.04.2022 18:00
image (4)

Унаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україні зафіксовано понад 100 випадків екоцидів. Бойові дії велися на більше ніж на 800 об’єктах природозаповідного фонду України. Про це в ефірі Суспільного повідомив тимчасово виконуючий обов’язки міністра захисту довкілля Руслан Стрілець, пише agronews.ua.

“За 45 днів повномасштабної війни в Україні окупанти вже наніс значних збитків українському довкіллю. Вже зафіксовано понад 100 випадків екоцидів”, — розповів Стрілець.

За його словами, будуть фіксуватися нові збитки навколишньому середовищу.

“З найбільш кричущих випадків це окупація зони відчуження, ми розуміємо що це могло привезти до невиправних наслідків, але дякуючи нашим збройним силам сьогодні над Чорнобильською атомною станцією український прапор”, — додав він.

Стрілець розповів, що бойові дії велися на більше ніж на 800 об’єктах природозаповідного фонду України.

“Загальна площа, ще коли була окупована Чорнобильська зона складала більше 1 мільйона гектарів. Крім Асканії Нова, особливе занепокоєння також викликає знищення рамсарських угідь на узбережжі Азовського та Чорного морів”, — додав він.

Читайте також: В Україні вивели нову сальну породу свиней.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: