НОВИНИ

Укрзалізниця запустила контейнерний поїзд до Польщі

05.04.2019 15:56

Швидкість доставки контейнерів до кордону України з Польщею скорочена до 40 годин замість декількох діб. «Укрзалізниця» запустила новий контейнерний поїзд, який курсуватиме за маршрутом Нижньодніпровськ-Вузол – Славкув (Польща). Повідомлення перевізника передає УкрАгроКонсалт.

Як пояснили в “Укрзалізниці”, щосуботи поїзд буде збирати контейнери зі станцій Запоріжжя, Маріуполь-Сортувальний та Нікополь.

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов заявив, що швидкість доставки контейнерів до кордону України з Польщею буде значно скорочена — до 40 годин замість декількох діб. Крім того, завдяки збільшенню швидкості доставки вартість перевезення контейнерів на фітингових платформах власності АТ “Укрзалізниця”, які знаходяться на балансі філії “Центр транспортного сервісу “Ліски”, знижена від 20% до 25%.

“Зараз розглядаємо можливість організації нових контейнерних поїздів за маршрутом Литва-Україна-Литва. Наші фахівці з логістики контейнерних перевезень вже домовляються про співпрацю з колегами з АТ “Литовські залізниці”, ГО “Білоруська залізниця” та ТОВ “Containerships”, — додав Євген Кравцов.

Славкув — кінцева західна точка ж/д лінії з широкою колією 1520 мм, що заходить майже на 400 км вглиб території Польщі.

Відзначимо, що новий поїзд став вже 19-м контейнерним поїздом, що курсує по території України. Попередній такий потяг був запущений 6 березня за напрямом Білорусь-Україна-Румунія.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: