НОВИНИ

Укрзалізниця запускає проєкт з перевезень зерна за рекордно низькми цінами

20.04.2020 11:09
1068

«Укрзалізниця» готова запустити пілотний проект з довгостроковими договорами на перевезення зерна – терміном на 9 і 12 місяців. При річному контракті вартість вагона-зерновоза буде 584 грн, при тому, що сьогодні вона 1136 грн. На 11 місяців ціна складе 616 грн, 10 місяців – 648 грн, 9 місяців – 861 грн , пише agronews.ua.

Мінімальний лот, який можна буде взяти в рамках довгострокового контракту — 500 вагонів на місяць. Поставки цих вагонів можуть бути на різні станції. Розрахунок буде проводитися в тому місяці, коли будуть заплановані і проведені поставки вагонів і відвантаження продукції, тобто щомісяця.

«Ви отримуєте абонемент, який вам гарантує поставку вагонів протягом певного відрізка часу. І оплату ми беремо не наперед, а за фактом», — заявив директор департаменту комерційної роботи Андрій Мірошніков.

Підписання договору буде у формі додаткової угоди до існуючого договору.

«У самій додатковій угоді будуть прописані тільки зобов’язання пов’язані з виконанням додаткові угоди як з боку ж/д, так і з боку власника вантажу. А вже тимчасові параметри, рід рухомого складу і ставка будуть прописані в заявках, які ми будемо приймати», — пояснив Андрій Мірошніков.

Реалізація прийому заявок буде здійснюватися через АС Клієнт, як це було для зернових вантажів в період прийому заявок на графікових маршрути. В електронному вигляді з електронним цифровим підписом.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: