НОВИНИ

Укрзалізниця запускає новий сайт

15.02.2020 16:01
сайт

Укрзалізниця запустила прототип нового корпоративного сайту. Він виконаний у фірмовому стилі компанії, адаптований під усі пристрої та враховує потреби осіб з вадами зору. В Укрзалізниці показали прототип оновленого сайту компанії, повідомили у прес-службі.

За задумом, оновлений сайт має бути набагато простішим та зрозумілішим, зокрема на головній сторінці розмістили сервіс бронювання квитків.

Наразі прототип нового сайту працює за посиланням uz.com.ua, (старий та актуальний розміщений за посиланням uz.gov.ua).

У компанії пояснили, що усі сервіси будуть згруповані за чітким та предметним позиціонуванням, а користувачам запропоновано зручний зворотний зв’язок.

«Наша мета – створити єдиний інформаційний портал для користувачів послуг Укрзалізниці з простою, зрозумілою структурою та навігацією. Усі сервіси будуть згруповані за чітким та предметним позиціонуванням, а користувачам запропоновано зручний зворотний зв’язок. Наші клієнти мають відчути, що залізниця йде їм на зустріч, стає відкритою, зрозумілою та зручною», – зазначив член правління.

Оновлений сайт УЗ ще доопрацьовується, зокрема розробляються нові розділи, портали для пасажирів, вантажоперевізників та інших користувачів. Також там планують створити особисті кабінети для більшої зручності користування.

Пропонуємо користувачам протестувати новий сайт Укрзалізниці, оцінити зручності використання, навігації сайту, дизайну та адаптованих рішень. Свої побажання та зауваження щодо роботи вебсайту направляйте на електронну поштову адресу:  [email protected].


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: