НОВИНИ

Укрзалізниця удосконалила технологію контейнерних перевезень

01.12.2020 17:32
konteyner

Укрзалізниця розробила та впровадила сучасні методи організації контейнерних поїздів для максимального задоволення потреб усіх учасників перевізного процесу та розвитку контейнерного бізнесу як вертикалі роботи компанії. Про це повідомляє пресслужба УЗ, пише agronews.ua.

Так, за словами директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Івана Хор’якова, компанія забезпечила прямий доступ всіх учасників транспортного ринку до власних фітингових платформ шляхом укладення єдиного договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

«Це, в свою чергу, виключить необхідність укладення кількох договорів з різними структурними підрозділами Укрзалізниці та підвищить швидкість організації перевезень», – зазначив Іван Хор’яков.

Крім того, він додав, що компанія перейшла до прозорого механізму ціноутворення на перевезення контейнерів, встановивши вартість використання власної фітингової платформи у 485 грн (без ПДВ), що абсолютно відповідає ринковій ціні.

Також для спрощення організації контейнерних перевезень Укрзалізниця виключила множинні норми поняття «контейнерний поїзд». Відповідно до норм Збірника тарифів встановлено, що це поїзд, що складається з вагонів з контейнерами, в які завантажено 50 контейнерів в 20-футовому еквіваленті. Оновлене спрощене поняття вже введене у договір про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом.

Велика робота була проведена і в напрямку вдосконалення технології організації контейнерних поїздів. Відтепер користувачі послуг мають можливість самостійно визначити метод, за яким їх перевезення буде організовано.

«Кожному замовнику перевезень буде запропоновано низку можливостей, зокрема організацію контейнерного поїзда зі строком доставки, розрахованим відповідно до правил перевезень зі швидкістю 320 км/добу», – розповів Іван Хор’яков.

Він також зауважив, що замовники послуг можуть обрати контейнерний поїзд з узгодженим скороченим терміном доставки і швидкістю, розрахованими згідно з умовами відповідного договору про надання послуг (мінімальне значення 480 км/добу). Замовник має право погодити менший термін доставки (з розрахунку більшої швидкості) при достатній пропускній спроможності залізниць.

Фахівці Укрзалізниці підкреслюють, що гнучкість в організації процесу контейнерних перевезень залізничним транспортом та максимальне його удосконалення принесуть позитивний економічний ефект як для компанії, так і для її клієнтів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: