НОВИНИ

Укрзалізниця починає передачу в оренду нерухомого майна через ProZorro

26.06.2019 12:51

АТ “Укрзалізниця” у червні поточного року починає активну кампанію з реалізації об’єктів нерухомого майна через ProZorro.Продажі та пропонує потенційним орендарям першу велику партію – понад 30 об’єктів. Про це розповів голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов, йдеться в повідомленні на сайті ProZorro.Продажі.

«Після завершення усіх необхідних підготовчих процедур для передачі в оренду нерухомого майна та успішної реалізації пілотного проекту в електронній системі ProZorro.Продажі в червні цього року розпочинаємо активну кампанію з реалізації об’єктів нерухомого майна через ProZorro.Продажі. Сьогодні пропонуємо потенційним орендарям першу велику партію – понад 30 об’єктів, найближчим часом виставимо на торги ще 40 об’єктів», – заявив Кравцов.

За його словами, Укрзалізниця планує передати в оренду комерційні та виробничі приміщення, і це дозволить максимально ефективно використовувати майно товариства, сприятиме реалізації старих виробничих підрозділів та їх оновленню. Взяти в оренду пропонуватимуть, зокрема, частини нежитлових приміщень адміністративних будівель, складів, приміщень вокзалів, локомотивних та вагонних депо та інших об’єктів.

Зазначається, що орендні лоти пропонуватимуть по всій Україні, об’єкти розташовані як у великих містах, так і на маленьких станціях.

Усі лоти відображатимуться на офіційному сайті ProZorro. Продажі з можливістю пошуку об’єктів в конкретному місті. Також із лотами можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

«Перші лоти наші потенційні орендарі можуть переглянути вже сьогодні. Плануємо звітувати про статистику проведення аукціонів та успішні лоти. А великі лоти будуть опубліковані окремо для привернення уваги всіх зацікавлених», – зауважили в Укрзалізниці.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: