НОВИНИ

Укрзалізниця перенесла введення в дію нового договору на перевезення вантажів

22.05.2020 17:32
https://agronews.ua/

Укрзалізниця перенесла введення в дію нового договору на перевезення вантажів, який планувалося запровадити з 1 червня 2020 року. Про це повідомила пресслужба Української Зернової Асоціації, пише agronews.ua.

Під час круглого столу «Укрзалізниці» з бізнесом Веприцький повідомив, зокрема, що договір в даний час проходить процедуру погодження та затвердження департаментами УЗ.

«Хочу, щоб ви зрозуміли, що ми будемо робити далі. Всі ці зауваження від бізнесу – ми їх врахували, але по-своєму, як ми це бачили. Тому зараз ми договір готуємо до утвердження у нас, з подальшою публікацією. Так давайте відпрацюємо це з кожним ще раз, за ​​зауваженнями і як ми їх врегулювали. Головним завданням є те, щоб ринок не відчув економічного додаткового навантаження», – заявив він.

Директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев додав, що договір не буде введений в дію 1 червня, так як необхідно 30 днів після моменту публікації в новій редакції.

При цьому він зазначив, що новий договір не може задовольнити всіх, але в «Укрзалізниці» відкриті для нових зауважень з першого дня опублікування.

Новий термін введення в дію на нараді не називався.

В кінці лютого 2020 року «Укрзалізниця» оприлюднила новий договір на перевезення вантажів залізницею. Він повинен був запрацювати з 1 квітня. Однак через скарги бізнесу і карантину введення його в дію було відкладено до 1 червня, щоб врахувати зауваження.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: