НОВИНИ

Укрзалізниця знову піднімає ціни на вантажоперевезення

12.08.2021 10:05
da67a14-uzcarguz

З першого вересня вантажні перевезення «Укрзалізницею» здорожчають. Принаймні, підвищення тарифу вже підтримала Державна регуляторна служба. Про це повідомляють журналісти телеканалу «Перший Діловий», пише agronews.ua.

Зросте у ціні і перевезення руди та зерна. Зокрема, проєкт рішення передбачає, що тариф на перевезення залізної руди і аграрної продукції з 1 вересня збільшиться на 8%, а з наступного року буде ще один етап підвищення цін. Тоді на понад 20 процентів зростуть тарифи на перевезення руди і на 6% – сільгосппродукція.

Відповідні зміни погодили Мінфін і Мінекономіки. Наразі залишилося лише зареєструвати наказ у Мін’юсті.

Раніше ми писали, що Кабінет міністрів призначив нового виконувача обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця». Згідно з урядовим рішенням, УЗ тимчасово очолив Олександр Камишін. Він працюватиме на цій посаді до кінця року або до призначення постійного керівника.

Також повідомлялося, що в Офісі генерального прокурора повідомляють про викриття чергової схеми розкрадання на АТ «Укрзалізниця». Зазначається, що цього року група осіб систематично здійснювала розкрадання майна на території залізничної станції «Таврійськ» Запорізької дирекції Регіонального філіалу «Придніпровська залізниця». Розкрадали кам’яне вугілля та мінеральні добрива з вагонів як під час стоянки, так і під час руху.

Нагадаємо, що озвучено причини обвалу цін на нафту та тиску на олійні вироби.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: