НОВИНИ

Укрзалізниця ввела обмеження перевезень зерна до Польщі та Румунії

25.04.2022 12:00
ef3c7f2d579b

«Укрзалізниця» ввела обмеження на перевезення зерна до Румунії та Польщі. Вони стосуються, зокрема румунського порту Констанца. Про це повідомляє Elevatorist.com, пише agronews.ua.

Зазначається, що обмеження діятимуть з 22 квітня і до відміни. Вони стосуються перевезень зерна і насіння через румунські прикордонні переходи, зокрема до порту Констанца («зона С КОМВЕКС»).

Додається, що напередодні АТ «Укрзалізниця» ввела ще одну конвенцію щодо перевезень вантажів до Польщі. Вона діятиме з 25 квітня по 3 травня.

«Фактично це продовження конвенції, яка була запроваджена 13 квітня та стосувалося перевезення «злаків; насіння та плодів олійних, насіння, плодів та зерна інших, лікарських рослин та рослин для технічних цілей; соломи та фуражу; матеріалів рослинних для виготовлення плетених виробів, інших продуктів рослинного походження; залишків та відходів харчової промисловості; готових кормів для тварин», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що попередні обмеження триватимуть до 24 квітня, нові — з 25 квітня по 3 травня.

Читайте також: В Україні змінилися умови нарахування субсидій.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: