НОВИНИ

Укрзалізниця ввела додаткові обмеження на перевезення до Ізмаїла

09.09.2023 15:15
zernovoz1

«Укрзалізниця» запровадила додаткові конвенційні обмеження для одержувачів вантажів у порту «Ізмаїл» через накопичення вагонів та зупинок роботи порту під час повітряних тривог. Про це заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов повідомив на нараді, присвяченій темі перевезення зернових вантажів залізничним транспортом, передає «Інтерфакс-Україна», пише agronews.ua.

«У кого понад 30 діб черга, ми блокуємо можливість запланувати… Але також введено конвенційні заборони для підприємств, на яких також можливі великі черги. На них ми дали заборону відвантаження», — сказав Ткачов.

Наразі у напрямку порту «Ізмаїл» діє вісім конвенційних заборон, шість із них запроваджені щодо операторів, які приймають зернові вантажі.

Ткачов розповів, що, крім конвенцій щодо компаній, черги до терміналів яких перевищують 30 діб, «Укрзалізниця» вимушена запровадити додаткові заборони і щодо інших компаній, які допускають накопичення вагонів із вантажами, зокрема ТОВ «Софт Марін», ТОВ «Славутич Руда», ТОВ «Юнікорнс», ТОВ «Трансюкрейн», ТОВ «РА-Транс», ТОВ «Портінвест-Лоджистик».

Він уточнив, що в процесі обробки операторами вагонів із вантажами з низки операторів заборони буде знято, але для частини з них вони продовжать діяти до скасування.

За словами Ткачова, удари по інфраструктурі впливають на показники середньодобового розвантаження у порту.

«Було 133 вагони на добу, а стало 124. Це все через удари. Але ми працюємо — залізниця працює», — зазначив представник залізничної компанії.

На сьогоднішній день черга вагонів з вантажами у напрямку порту «Ізмаїл» становить 6,43 тис., зокрема 2,61 тис. вагонів із зерном.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: