НОВИНИ

Укрзалізниця тимчасово обмежила транзит вантажів Україною

01.12.2021 13:32
42356761054_313ca65604_k-1-e1637834809544

АТ “Укрзалізниця” тимчасово обмежило транзитні вантажні перевезення територією України у зв’язку з проведенням робіт з модернізації інфраструктури. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Зокрема, наразі тривають роботи з електрифікації дільниці Ковель – Ізов – Держкордон та ремонтно-колійні роботи з модернізації дільниці Знам’янка – Здолбунів.

“У зв’язку із цим пропускна спроможність у напрямку Польщі знизилася до 350 вагонів на добу. Зазначених обсягів недостатньо, щоб забезпечити перевезення у передбачені терміни. Тому було прийнято рішення тимчасово ввести конвенцію на заборону транзитних залізничних перевезень територією України”, – наголосили залізничники.

В “Укрзалізниці” наголосили, що після завершення інфраструктурних робіт перевезення буде поновлено.

Водночас пасажирські залізничні перевезення між країнами здійснюватимуться без змін.

У компанії нагадали, що завдяки електрифікації дільниці Ковель – Ізов – Держкордон “Укрзалізниця” зможе збільшити вагу вантажних поїздів, підвищити пропускну спроможність та скоротити терміни доставки вантажів до країн ЄС. 

Читайте також: Селекціонери вивели 2 нові найсолодші сорти томатів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: