НОВИНИ

Укрзалізниця потерпає від дефіциту локомотивів

28.10.2021 16:03
5edd5a4d05c10

“Укрзалізниця” має вирішити в першу чергу проблему нестачі локомотивів, а не списувати придатні до експлуатації вагони та закуповувати нові. Про це повідомляє   президент Української аграрної конфедерації Леоніда Козаченка, пише agronews.ua.

“Дуже великі проблеми. Вони пов’язані з дефіцитом тяги. Тобто, немає локомотивів. І це та сама проблема, яка була ще 4 роки тому з вагонами, коли не можна було мати приватні вагони, це тільки повинні були державні, дефіцит яких був великий”, – розповів Козаченко.

На його думку, якщо зараз УЗ ухвалить рішення про списання понад 50 тис. залізничних вагонів за віком, це призведе до великих проблем на ринку перевезень, адже закупити таку ж кількість нових вагонів на заміну списаним коштів у компанії немає. Експерт вважає, що виходом з ситуації має бути допуск приватної тяги на залізницю, що створить конкуренцію на ринку перевезень та підвищить ефективність роботи залізниці.

“На жаль, категорично відмовляється “Укрзалізниця” дозволити мати приватну тягу”, – констатував Козаченко.

Нагадаємо, що В Україні очікується дефіцит часнику.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: