НОВИНИ

Укрзалізниця до кінця року перенесе пункт огляду на кордоні з Польщею

13.11.2023 14:05
ukrzaliznyczya987

АТ «Укрзалізниця» до кінця 2023 року планує завершити проєкт із перенесення пункту прикордонного огляду поїздів на кордоні з Польщею на станцію Мостиська 2, що має скоротити час огляду вантажних поїздів та пришвидшити процес їх передачі на кордоні. Про це розповів операційний директор і член правління АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін у коментарі ЦТС, пише agronews.ua.

«Зі свого боку, ми запланували перенесення прикордонного огляду. Зараз виходить, що поїзди до станції Мостиська 2 зупиняються дещо в стороні, де їх оглядають. У нас вже запроєктовані роботи (паркан, відеокамери, вишки тощо). Ми плануємо їх реалізувати до кінця року і перенести цей огляд на станцію Мостиська 2», — сказав Єрьомін.

Він уточнив, що цим питанням компанія займається з 2022 року.

Реалізація даного проєкту є одним із точкових рішень, які дозволять пришвидшити рух вантажних поїздів на західному кордоні. За розрахунками, скорочення часу огляду вантажних поїздів на перегоні з 2 годин до 40 хвилин на порожній склад та 80 хвилин на завантажений — дозволить збільшити обмін на 1-2 поїзди на добу.

Відзначається, що зараз фактична пропускна спроможність станції Мостиська 2 становить 6 потягів на добу (3 — по колії 1520 мм, 3 — по колії 1435 мм). Водночас технологічні можливості дозволяють збільшити ці показники до 10 потягів на добу (6 — по колії 1520 мм і 4 — по колії 1435 мм).Перегляди: 52
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: