НОВИНИ

Українським сироварам прогнозують суттєве збільшення прибутку

06.12.2021 15:23
1-min-12

Становище українських сироварів найближчим часом має покращитися. Давно вже аналітики ринку не мали приводів для такого оптимістичного прогнозу. Заснований він на зміні кон’юнктури світового ринку цього товару, послабленні курсу гривні, стабілізації цін на сировину та збільшенні передсвяткового попиту, Про це повідомляє, ІНФАГРО, пише agronews.ua.

Ціни на європейські сири помітно зросли, і це вселяє надію на скорочення імпорту. Цьому також сприятиме обвал курсу гривні.

Тобто вітчизняні виробники сиру отримують додатковий шанс на збільшення цін під передсвяткову торгівлю, і багато операторів ринку цим шансом скористаються.

Незважаючи на рекордний імпорт сиру минулого місяця, виробництво сичужного сиру у жовтні впало незначно, на 2% до рівня близько 6 тис. т. А випуск сирних продуктів навіть зріс у порівнянні з попереднім місяцем на 7% до 3,7 тис. т. Але, на жаль, щодо минулорічних показників спостерігається суттєве зниження.

У поточному місяці виробництво сиру теж не скоротиться, заводи готують обсяги для передсвяткового продажу.

Читайте також: Селекціонери представили новий ідеальний сорт яблук.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: