НОВИНИ

Українським органікам не можна працювати за вітчизняними законами

06.08.2022 17:34
органика

Держпродспоживслужба як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції продовжує виконання своїх повноважень, передбачених Законом України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби, пише   agronews.ua.

Продовжуються роботи з ведення Переліку органів іноземної сертифікації, який опублікований на офіційному вебпорталу Держпродспоживслужби, та містить відомості про 52 органи іноземної сертифікації з 23 країн світу, що є важливим для визнання сертифікатів, що засвідчують органічне виробництво та/або обіг органічної продукції згідно із законодавством іншим, ніж законодавство України.

«Звертаємо увагу, що наразі оператори ринку можуть здійснювати виробництво/обіг органічної продукції виключно за законодавством іншим, ніж законодавство України. Для цього оператори ринку повинні бути сертифіковані органом іноземної сертифікації, який включений до Переліку органів іноземної сертифікації», – констатували у Держпродспоживслужбі.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: