ВАЖЛИВО

Українським молочникам критично не вистачає сировини

03.11.2023 14:15
chto-budet-esli-kazhdyj-den-est-molochku_1598040162908798388

Українські молочники стикнулися з дефіцитом сировини, що разом з браком молока на ринку призведе до його подорожчання. Про це розповів голова Спілки молочних підприємств України Вадим Чагаровський, пише agronews.ua.

Експерт підкреслив, що сезонність на цей аспект майже не впливає, оскільки Україна довгий час стикається з дефіцитом молочної сировини. Вадим Чагаровський зазначив, що молочне тваринництво не підтримують на державному рівні, і в таких умовах підприємці не можуть отримати достатні обсяги молока.

Спікер додав, що зазначена ситуація стала причиною того, що українське молоко стало дорожчим за польське, оскільки у сусідів молокосировина дешевшає. В таких умовах українські переробники мають обирати між доступною імпортною продукцією і дорогою вітчизняною сировиною.

Що може зробити молокопереробне підприємство, щоб за цих несприятливих умов утримати ціну на полиці, знаходячись між виробником молока, який зараз диктує ціну, і торговельними мережами, які у разі подорожчання відмовляються реалізовувати дорогу вітчизняну продукцію і схиляються у бік завезення більш дешевої імпортної? Підприємство може тільки балансувати на межі збитковості, демонструючи дива кризового менеджменту», — зазначив Вадим Чагаровський.



Перегляди: 100
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: