ВАЖЛИВО

Українським фермерам доступний новий сервіс для обліку та управління земельним банком

11.07.2021 10:34
1111

Компанія Feodal створила систему для управління та обліку земельним банком на основі аудиту — Feodal.Land. Цей диджиталізований інструмент спростить товаровиробникам роботу з земельним банком. Про це повідомив засновник та керівник Feodal.Online Андрій Дем’янович. 

Так, система відкриває можливість охопити більше земель для господарства і побачити, де знаходяться землі конкурентів.

«Товаровиробникам необхідно мінімізувати ризики, що пов’язані з поновленням договорів оренди і реальними показниками оброблювальних земельних масивів господарства. Для того, аби бачити де, у якої ділянки і коли спливає термін дії договору оренди, в системі на основну користувацьку карту накладені дані з ДРРПНМ та ДЗК. Це дасть фермерам можливість мати швидкий доступ до інформації і побачити не тільки терміни дії договорів оренди, але й повну інформацію про земельну ділянку: її місце розташування та повноту її обробітку», — розповів спеціаліст. 

Андрій Дем’янович акцентував, що сервіс дозволяє мінімізувати технічні втрати, оскільки у ньому є можливість побачити всі земельні ділянки, які недообробляються.

«Нерідко товаровиробник орендує земельну ділянку, але обробляє її не в повному обсязі, недоотримуючи прибуток. Але при цьому він оплачує не тільки оренду плату, а й ПДФО+ВЗ і єдиний податок. Аби уникнути цього, ми створили функцію «технічні втрати», де за допомогою супутникових знімків, інформації з держреєстрів та автоматизованого розрахунку, фермер може побачити на карті, скільки землі і де він обробляє неповністю. Таким чином, товаровиробник може швидко приймати управлінські рішення, тим самим збільшуючи свої заробітки», — пояснив Андрій Дем’янович.

Крім того, фермер отримує аудит не тільки в межах свої полів, а в межах колишніх сільських рад, які він обирає. Схема отримання такого аудиту дуже проста: потрібно тільки повідомити назви колишніх сільських рад або КОАТУУ і оперативно отримати аудит бажаної території.

✅ Команда Feodal.Online готова провести коротку презентацію кожному охочому агровиробнику, аби він мав змогу побачити можливості сучасного обліку земельного банку. 

Щоб отримати безкоштовну презентацію системи телефонуйте за номером 0931453246, Євгенія 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: