НОВИНИ

Українську картоплю із Білорусі експортують до Росії

22.09.2021 15:32
maxresdefault

Україна збільшила експорт овочів до Білорусі, частина яких згодом реекспортується до Росії. Про це повідомляє Секретаріат з підтримки експорту української продовольчої та аграрної продукції (UAFES), пише agronews.ua.

«У 2021 році Україна різко наростила експорт овочів борщового набору та картоплі в Білорусь. Звернувшись до торгових джерел, ми отримали підтвердження того, що частина продукції дійсно поставлялася до Росії, під виглядом продукції з Білорусі», — зазначається у повідомлені.

Як зазначається, поставки моркви за перші 6 місяців 2021 р. з України до Білорусі зросли в 50 разів майже до 8 000 т, товарної картоплі — в 3 рази до 5 000 т, цибулі у 2,7 раза до 2 400 т, буряка — в 6 разів до 1 900 т.

«Україна за перше півріччя поточного року заробила $6,7 млн на постачанні овочів борщового набору в Білорусь, але частина цих грошей сплатила Росія», — резюмували в UAFES.

Нагадаємо, що Стало відомо, чому ліквідовано найбільшого виробника мінеральних добрив в Україні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: