НОВИНИ

Українські студенти винайшли автомобіль, який працюватиме на органічних рештках

29.11.2021 13:01
29876du-960

Винахідники з КПІ Ігор Мікульонок, Олег Козленко, Оксана Співак та Павло Шехет 18 листопада отримали патент на електромобіль, який працюватиме на органічних рештках. Про це повідомляє investory.news, пише agronews.ua.

Розробка містить шасі з колесами, кузов, бортове джерело електричної енергії у вигляді двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) з механічно з’єднаним з ним електрогенератором, електричний аккумулятор, електродвигун, а також трансмісію для передачі моменту, що крутить, від електродвигуна на колеса.

За словами винахідників, на відміну від існуючих аналогів, їхній електромобіль внаслідок використання ДВЗ як бортового джерела електричної енергії суттєво спрощує як його конструкцію, так і експлуатацію. Крім цього, авто оснащене газогенератором для генерування газогенераторного газу, призначеного для живлення ДВЗ.

Газогенератор дозволяє використовувати органічне паливо: побутове сміття, сухе опале листя, фрагменти дерев та чагарників тощо. Це, на думку винахідників, суттєво підвищує енергонезалежність електромобіля.

Як зазначають винахідники, під час роботи двигуна внутрішнього згоряння електрогенератором генерується електроенергія, яка витрачається на заряджання електричного аккумулятора. При необхідності руху з місця (у разі стоянки електромобіля) або продовження руху (у разі руху електромобіля) електроенергія, що накопичилася в електричному акумуляторі, витрачається на роботу приводного електродвигуна.

Читайте також: В Україні відбудеться національний круглий стіл щодо протидії рейдерству.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: