НОВИНИ

Українські науковці презентували новий високоврожайний сорт картоплі

26.01.2022 07:29
10-najkrashhix-sortiv-kartopli-01

Науковці Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України презентували новий високоврожайний сорт картоплі “Містерія”. Про це повідомляє пресслужба НААН, пише agronews.ua.

“Директор Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України Микола Фурдига презентував новий сорт картоплі “Містерія”, який нещодавно потрапив до державного реєстру. Сорт приємний на смак і дає високий врожай”, – йдеться у повідомленні.

Фурдига розповів, що нова картопля має фіолетове забарвлення шкірки та жовту м’якоть. Її врожайність складає 80 тонн/га, вміст крохмалю 15,5-16%, а споживчі якості оцінюються у 8,4 бала. На відміну від інших сортів, які мають період фізіологічного спокою 40 днів, у “Містерії” цей показник складає 80 днів.

“Цей сорт із року в рік дає сталі високі врожаї. Картопля здатна вирощуватися як у піщаних, так і глинистих ґрунтах, ідеально підходить на двоурожайну культуру. Окрім того, сорт дуже смачний”, – підсумував Фурдига.

Читайте також: Чому глибоке рихлення краще за оранку для українських аграріїв.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: