НОВИНИ

Українські фермери готуються до посівної незважаючи на існуючі складнощі

06.03.2022 15:11
posiv_zernova_sivalka

Внаслідок військового вторгнення РФ на територію України для українських аграріїв питання оборони стали таким ж важливими, як і посівної кампанії. Про це повідомляє apk-inform.com, пише agronews.ua.

Звісно, що про традиційне масштабне опитування аграріїв щодо перспектив весняної сівби в поточних умовах не може бути і мови, але ті сільгоспвиробники, з якими вдалось поспілкуватись експертам ІА «АПК-Інформ», зазначили про готовність до польових робіт.

Більшість співрозмовників з регіонів, де спостерігається відносно спокійна ситуація, повідомили, що ресурсами для посівної-2022 в цілому забезпечені. Але в поточних умовах частину заготовленого палива віддають на потреби військових.

Ще однією складністю називають зірвані внаслідок військових дій ланцюжки поставок засобів захисту рослин та насіння. Тому, навіть оплачений товар фізично не може бути поставлений у господарства.

В цілому ж аграрії зазначають, що, як тільки буде фізична можливість, готові вийти в поля. Але, за зазначених причин, констатують, що посівна буде проведена не в повному обсязі.

Читайте також: На Сумщині окупанти вкрали у фермерів гречку та порізали свиней.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: