НОВИНИ

Українське молоко, одне з найдорожчих в Європі

14.12.2021 17:04
-24271

Українська ціна на молоко – третя за величиною в Європі після Кіпру й Мальти. На цьому наголосив голова ради директорів Спілки молочних підприємств Вадим Чагаровський. Про це повідомляє  Аgrotimes.ua , пише agronews.ua.

Наразі в Європі накопичені надлишки молока-сировини, а в Україні її бракує, зауважив він.

«Я не підтримую оптимістичного прогнозу, що споживання молочних продуктів цього року зросте до 203 кг на душу населення. Бо не поділяю оптимізму взагалі щодо обсягу виробленого молока на підставі статистики, і що у нас відбувається збільшення споживання молока», – заявив експерт.

Він пояснив це тим, що посилаються на дані офіційної статистики, хоча довіряти їм можна лише у промисловому сегменті молока. «Адже щодо молока і поголів’я ВРХ у населення, на жаль, нема розуміння реальної ситуації», – додав Вадим Чагаровський.

За його словами, загальний рівень споживання молока й молочних продуктів експерти оцінюють сьогодні у 5-5,5 млн тонн. «Як поділити цю цифру на кількість населення в країні, то ми не отримаємо 203 кг на людину», – зазначив він.

Читайте також: Селекціонери вивели новий сорт картоплі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: