ВАЖЛИВО

Українська коза поранила 40 російських рашистів

24.06.2022 18:07
maxresdefault

Початок повномасштабного вторгнення російських окупантів неабияк об’єднав українців. До допомоги в обороні країни долучаються навіть сільськогосподарські тварини. У Запорізької області коза знешкодила кілька російських «розтяжок», поранивши окупантів. Про це повідомляє ГУР Міноборони., пише agronews.ua.

У розвідці повідомляють, що у тимчасово окупованому селі Кінські Роздори у приміщенні місцевої лікарні розмістились близько 40 російських військових. 

«З метою «кругової охорони», вони розосередили по периметру лікарні вибухові пристрої у вигляді «розтяжок». Після цього з території одного із прилеглих господарств зайшла коза. В результаті хаотичного руху, тварина «знешкодила» декілька гранат. Внаслідок ланцюгового спрацювання боєприпасів кілька рашистів отримали поранення різного ступеню тяжкості», — йдеться у повідомленні.

Також ГУР повідомило, що окупанти у Бердянську змушують людей стояти в чергах, щоб показати «бажання» місцевих жителів отримати російські паспорти. Людей, які не погодились стояти в чергах, відправляють на громадські роботи.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: