НОВИНИ

Українська компанія створила питну кашу

28.05.2021 14:00
perlovaja-molochnaja-kasha

Згідно з дослідженнями, 81% людей у мегаполісах обирають готову їжу або замовляють доставку додому. Розуміючи це, технологи компанії “Люстдорф” створили питну кашу ТМ “Селянська”, аналогів якої немає на ринку. Про це повідомляє УНІАН, пише agronews.ua.

За даними компанії Deloitte щодо споживчих настроїв українців у 2020 році: люди все рідше готують вдома та надають перевагу сервісам доставки їжі або ж використовують вже готові продукти, частка таких споживачів — 43%. При цьому в суспільстві виділяється особлива тенденція: чим більший населений пункт, тим вищим є відсоток людей, що обирають готову продукцію, в мегаполісах це 81% людей. 

Сучасним компаніям потрібно відслідковувати вподобання споживачів та правильно адаптувати продукти під ринкові потреби. Саме так зробила ТМ «Селянська», яка нещодавно представила українцям інноваційний продукт — збалансовану питну молочну кашу без доданого цукру, трьох смаків: гречана, вівсяна та рисова.

«Компанія «Люстдорф» працює на молочному ринку понад 20 років, та має досвід роботи із зерновими продуктами. Ми вирішили поєднати в одній страві всю користь зерна та молока. У результаті зробили абсолютно новий та інноваційний продукт, у складі якого лише два інгредієнти: молоко (90%) та зерно (10%)» — поділилась Наталія Веремчук, керівник з маркетингу компанії Люстдорф (ТМ «Селянська»). 

То невже кашу тепер можна не готувати?

Технологи компанії «Люстдорф» тепер готуватимуть каші замість Вас: сучасне обладнання та автоматизоване виробництво дозволяє виготовляти продукт найвищої якості швидкими темпами для швидкого споживання.

Процес виробництва від самого початку був налаштований на пошук ідеального балансу смаку та користі: технологи компанії «Люстдорф» встигли поєднати  різні пропорції молока та зерна, щоб у результаті представити не просто напій, а повноцінну страву,  яку можна одразу споживати. 

На потужностях виробництва продукт фасується в асептичну упаковку Тетра Пак, яка дозволяє зберігати кашу до 90 діб без використання холодильника. 

Крім цього завдяки питному формату та відсутності доданого цукру, страва легко засвоюються організмом людини. Тож те, що раніше можна було лише уявити, уже зараз на полицях наших супермаркетів. 

Смачно та зручно з новою кашею 

Питна каша ТМ «Селянська»  створена спеціально для того, щоб можна було наситити організм у будь-який момент: за сніданком, перед спортивним тренуванням, на перерві у школі або ж під час обіду в офісі. Саме тому вона представлена одразу в 2 форматах: 750 грамів, щоб вистачило для всієї родини, та менший — 250 грамів, щоб помістилась у рюкзаку чи жіночій сумочці. 

Тож питні молочні каші ТМ «Селянська» — дійсно унікальний продукт на ринку України,  який спрощує життя тисячі українців уже сьогодні.

Нагадаємо, що на Вінниччині виготовляють камамбер по-українськи.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: